Aktualności

Puławy: „Mundurowi-mundurowym” – Walentynkowa akcja honorowego krwiodawstwa

Data publikacji 14.02.2018

Policjanci ze wszystkich wydziałów puławskiej komendy zaangażowali się w akcję honorowego krwiodawstwa, która odbyła się w Zespole Szkół Nr 3 w Puławach. Nasi mundurowi regularnie uczestniczą w tego typu działaniach gdyż, jak twierdzą, bezinteresowna pomoc drugiemu człowiekowi jest bezcenna i daje dużo satysfakcji.

Od sześciu lat, 14 lutego uczniowie oraz ich opiekunowie z Zespołu Szkół Nr 3 w Puławach organizują nietypowe Walentynki. Tego dnia, w szkole odbywa się akcja honorowego krwiodawstwa. Uczestniczą w niej uczniowie, zwłaszcza klas mundurowych, nauczyciele, a także przedstawiciele służb mundurowych z Puław.  

Dzisiaj, na fotelach zasiedli obok siebie młodzi ludzie z „mundurówki”, policjanci i strażacy. Wszyscy zgodnie twierdzili, że atmosfera jest niepowtarzalna, a cel jaki przyświeca temu przedsięwzięciu – bezinteresowna pomoc drugiemu człowiekowi stanowi największą satysfakcję.

Pod hasłem „Mundurowi – mundurowym” krew oddali policjanci reprezentujący wszystkie wydziały. Byli m.in. mundurowi z Wydziału Prewencji oraz Ruchu Drogowego, ale także z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą. Wszyscy zgodnie twierdzili – pomaganie nie boli !

E.R.K