Chełm: Zatrzymani za kradzież alkoholu - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Chełm: Zatrzymani za kradzież alkoholu

Data publikacji 12.10.2017

Za kradzież odpowiedzą dwaj mężczyźni w wieku 30 i 35 lat. Jak ustalili funkcjonariusze, skradli oni alkohol w jednym z supermarketów. Pracownicy sklepu zauważyli kradzież i powiadomili stróżów prawa. Wartość strat oszacowana został na kwotę blisko 600 złotych. Obaj zostali zatrzymani i usłyszeli już zarzuty. Kradzież zagrożona jest karą pozbawienia wolności do lat 5.


We wtorek po południu dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o kradzieży przez dwóch mężczyzn kilku butelek alkoholu. Do zdarzenia tego doszło na terenie jednego z supermarketów w Chełmie. Personel sklepu uniemożliwił im oddalenie się.
 
Skierowani na miejsce policjanci dzielnicowi zatrzymali tych mężczyzn. Ustalili też ich personalia, był to 30-letni mieszkaniec gminy Dorohusk oraz 35-letni chełmianin. W chwili zatrzymania obaj byli nietrzeźwi.
 
Pokrzywdzony oszacował wartość strat na łączną kwotę blisko 600 złotych. Wczoraj zostały im przedstawione zarzuty kradzieży. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

E.C.