Opole Lub.: Zebrali pieniądze i kupili zabawki dla dzieci - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Opole Lub.: Zebrali pieniądze i kupili zabawki dla dzieci

Data publikacji 20.12.2019

Policjanci i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Opolu Lubelskim po raz kolejny zaangażowali się w dobrowolną zbiórkę pieniędzy. Z zebranej kwoty zakupiono zabawki, materiały edukacyjne oraz stoliki i krzesełka, które trafiły na Oddział Dziecięcy w Szpitalu w Poniatowej.

    Zbliżające się święta to doskonały czas, aby pamiętać o innych. Z takiego założenia wyszli opolscy policjanci  i pracownicy cywilni. Ogłosili wśród funkcjonariuszy i pracowników cywilnych dobrowolną zbiórkę pieniędzy. Z zebranej kwoty zakupiono stoliki, krzesełka, zabawki i materiały edukacyjne, którymi postanowili obdarować Oddział Dziecięcy Szpitala w Poniatowej. Wszystkie prezenty funkcjonariusze zawieźli radiowozem do szpitala.

   Dzieci odwiedził sam Komendant Powiatowy Policji w Opolu Lubelskim kom. Leszek Wierzejski jego I Zastępca podinsp. Bogdan Stasiak, zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Poniatowej kom. Anna Cyrkler oraz policjanci opolskiej jednostki. Przekazane prezenty z pewnością umilą pobyt maluchom przebywającym na oddziale. Największym podziękowaniem dla funkcjonariuszy ze strony maluchów był ich szczery uśmiech.

G.P.