KWP: „Kryształowa Cegła” dla KWP w Lublinie - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

KWP: „Kryształowa Cegła” dla KWP w Lublinie

Data publikacji 14.12.2019

Wczoraj w Centrum Kongresowym UP w Lublinie rozstrzygnięta została XIX edycja Międzynarodowego Konkursu „O Kryształową Cegłę”, organizowanego przez Polskie Towarzystwo Mieszkaniowe w Lublinie. Wśród laureatów i wyróżnionych była Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie. Główną nagrodę odebrał insp. Robert Szewc Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie.

 napis na wyświetlaczu finał XIX Edycji Konkursu „O Kryształową Cegłę”

Konkurs „O Kryształową Cegłę” organizowany jest już po raz 19 przez Polskie Towarzystwo Mieszkaniowe w Lublinie. W konkursie biorą udział najlepsze inwestycje budowlane powstające po obu stronach wschodniej granicy Unii Europejskiej. Jego celem jest wyłonienie najlepszych inwestycji budowlanych. To największy, najbardziej reprezentatywny i najszerszy przegląd takich inwestycji budowlanych Europy Wschodniej. W tym roku do konkursu zgłoszono 39 obiektów z trzech krajów: Polski, Ukrainy i Białorusi, które rywalizowały w jedenastu kategoriach.

Mijający 2019 rok jest rokiem szczególnym dla Lubelskiej Policji. W lipcu obchodziliśmy 100. rocznicę powstania Polskiej Policji. To wyjątkowy rok również pod względem inwestycyjnym. Tylko w tym roku oddanych do użytku zostało 5 całkowicie nowych obiektów policyjnych. Są to: komisariaty w Lublinie, Kocku, Wisznicach i Rejowcu Fabrycznym oraz posterunek w Siedliszczach. To nie umknęło uwadze międzynarodowemu jury konkursu „O Kryształową Cegłę”.

Komisariat Policji w Rejowcu Fabrycznym

W kategorii „obiekty użyteczności publicznej” I miejsce za inwestycję Komisariat Policji w Rejowcu Fabrycznym zdobyła Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie. Wyróżnienie w tej samej kategorii również przypadło KWP w Lublinie za inwestycję Komisariat Policji w Kocku.

Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie insp. Robert Szewc odebrał główną nagrodę

Wczoraj podczas uroczystej gali XIX konkursu „O Kryształową Cegłę”, która odbyła się w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie insp. Robert Szewc odebrał główną nagrodę.

K.K.

  • statuetki konkursowe
  • zrzut wyświetlacza na którym widać budynek komisariatu, w tle widać publiczność
  • wyróżnieni w konkursie trzymają w rękach statuetki
  • zrzut wyświetlacza na którym widać budynek komisariatu
  • Komisariat Policji w Kocku
  • laureaci konkursu
  • statuetka i dyplom
  • dyplomy dla KWP w Lublinie
  • dyplomy dla KWP w Lublinie