Aktualności

Zatrzymany za obrót znacznych ilości narkotyków. Wpadł gdy przewoził kilogram amfetaminy

Data publikacji 27.11.2020

Kryminalni z KWP w Lublinie zatrzymali 53-latka, który w audi a6, przewoził prawie kilogram amfetaminy. Mężczyzna usłyszał zarzuty wprowadzania do obrotu znacznej ilości narkotyków. Był już w przeszłości karany za udział w zorganizowanej grupie zajmującej się przestępstwami narkotykowymi. Został wczoraj tymczasowo aresztowany przez Sąd. Zatrzymanie tego mężczyzny to realizacja działań kryminalnych z lipca br gdy z 2 kilogramami amfetaminy został zatrzymany 46-latek kierujący toyotą.

Do zatrzymania doszło na ul. Krańcowej w Lublinie. Kryminalni z komendy wojewódzkiej mieli podejrzenia, że 53-latek może przewozić narkotyki. W audi a6, którym jechał policjanci ujawnili prawie kilogram amfetaminy. Podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania, funkcjonariusze ujawnili także ponad 100 gramów marihuany. Wczoraj usłyszał zarzuty wprowadzania do obrotu znacznej ilości narkotyków za co grozi do 12 lat więzienia. 53 - latek był już w przeszłości karany i odbywał wyrok pozbawienia wolności za udział w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się przestępstwami narkotykowymi. Po zarzutach w Prokuraturze Rejonowej w Lublinie trafił przed oblicze Sądu, który zastosował wobec niego tymczasowy areszt.

W lipcu br kryminalni z KWP w Lublinie zatrzymali 46-latka, który toyotą przewoził 2 kilogramy amfetaminy. Do zatrzymania doszło na ul. Kalinowszczyzna. 46-latek został wtedy tymczasowo aresztowany.

komisarz Andrzej Fijołek

  • mężczyzna z kajdankami na rękach, obok policjant
  • amfetamina
  • amfetamina
  • marihuana
  • samochód zatrzymany do kontroli
  • amfetamina w reklamówce