Maseczki dla mieszkańców powiatu - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Maseczki dla mieszkańców powiatu

Data publikacji 24.04.2020

Wczoraj krasnostawscy mundurowi, w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie naszych mieszkańców rozdawali maseczki ochronne. Trafiały one przede wszystkim do osób najbardziej potrzebujących. Akcja odbyła się dzięki wielkiemu wsparciu ze strony Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krasnymstawie oraz jednej z mieszkanek naszego miasta.

Wczoraj przez cały dzień policjanci z Wydziału Prewencji oraz z Wydziału Ruchu Drogowego krasnostawskiej komendy, realizując czynności służbowe, wręczali maseczki ochronne mieszkańcom naszego powiatu. W trosce o bezpieczeństwo, zarówno tych najstarszych jak i najmłodszych, informowali przy tym o konieczności zakrywania ust i nosa w myśl obowiązujących przepisów prawa.

Akcję wsparł dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krasnymstawie, który przekazał maseczki  dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. Całe przedsięwzięcie wsparła także mieszkanka Krasnegostawu . Pani Ania uszyła i z własnej inicjatywy przekazała maseczki

Dziękujemy Państwu za wsparcie i wielkie serca, a także przypominamy, że tylko współpracując razem możemy zadbać o bezpieczeństwo nasze i naszych najbliższych.

JB.

  • Policjanci rozdają maseczki dla mieszkańców powiatu.
  • Policjanci rozdają maseczki dla mieszkańców powiatu.
  • Policjanci rozdają maseczki dla mieszkańców powiatu.