Pomimo stanu epidemii, zorganizowali „18-stkę” - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Pomimo stanu epidemii, zorganizowali „18-stkę”

Data publikacji 24.03.2020

Skrajną nieodpowiedzialnością wykazali się młodzi ludzie, biorący udział w „18-stce” zorganizowanej w jednym z barów na terenie dzielnicy LSM. Uczestnicy pomimo obowiązującego stanu epidemii postanowili wynająć lokal i uczestniczyć w hucznej zabawie. Podczas interwencji okazało się, że w barze przebywało 12 uczestników oraz właścicielka. Dwie osoby były poszukiwane.

Interwencja miała miejsce w nocy z soboty na niedzielę w dzielnicy LSM. Z informacji przekazanych policjantom wynikało, iż w jednym z barów odbywa się huczna impreza, w której uczestniczy wiele osób.

Na miejscu drzwi do lokalu otworzyła im właścicielka. 40-letnia kobieta oświadczyła, że wynajęła lokal grupie młodych osób, która zorganizowała tam „18-stkę”. W trakcie czynności okazało się, że w imprezie uczestniczyło 12 osób, z których 2 były poszukiwane. Po interwencji Policji, impreza została zakończona.

Teraz policjanci z IV komisariatu prowadzą czynności w sprawie w sprowadzania niebezpieczeństwa dla życia i zdrowia. Za to przestępstwo grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

KG