Lublin: Zaproszenie na debatę społeczną - Zapowiedzi wydarzeń - Policja Lubelska

Zapowiedzi wydarzeń

Lublin: Zaproszenie na debatę społeczną

Komendant Miejski Policji w Lublinie zaprasza mieszkańców miasta do wzięcia udziału w debacie społecznej. Spotkanie odbędzie się 25 kwietnia o godz. 16:00 w Sali LO nr 21 przy ul. Słowikowskiego 6 w Lublinie.

Komendant Miejski Policji w Lublinie zaprasza mieszkańców miasta na debatę społeczną. Tematem przewodnim będzie charakterystyka bezpieczeństwa mieszkańców miasta Lublin na terenie działania II Komisariatu Policji w Lublinie. Ponadto podczas debaty przekazane zostaną informacje na temat Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz aplikacji „Moja Komenda”, a także zostanie poruszona problematyka uzależnień dzieci i młodzieży oraz oszustw na szkodę osób starszych.

Debata ma charakter otwartego spotkania, podczas którego uczestnicy mają okazję włączyć się do dyskusji. Celem takiego spotkania jest zdiagnozowanie realnych oczekiwań mieszkańców wobec instytucji działających na rzecz bezpieczeństwa oraz wypracowanie propozycji rozwiązań mających na celu wzrost poczucia bezpieczeństwa mieszkańców w środowisku lokalnym.

Spotkanie rozpocznie się 25 kwietnia 2019 roku o godz. 16:00 w Sali LO nr przy ul. Słowikowskiego 6 w Lublinie.

Wszystkich chętnych do udziału w spotkaniu zapraszamy.

K.K.