Zapowiedzi wydarzeń

Zamość: Zapraszamy na debaty społeczne w Łabuniach i Skierbieszowie

"Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ” pod takim hasłem odbędą się debaty społeczne w Łabuniach i Skierbieszowie poświęcona bezpieczeństwu. Komenda Miejska Policji w Zamościu serdecznie zaprasza mieszkańców na spotkanie i rozmowę na temat bezpieczeństwa.

Tematem przewodnim debat będzie bezpieczeństwo w gminach, w których o porządek dbają  policjanci z Łabuń oraz Skierbieszowa. W spotkaniu oprócz przedstawicieli Policji wezmą udział między innymi wójtowie gmin, dyrektorzy placówek oświatowych, sołtysi, przedstawiciele urzędów gmin oraz gminnych ośrodków pomocy społecznej, jak również zaproszeni goście. Dzielnicowi zapoznają uczestników debat z działaniami priorytetowymi, podniesiona zostanie również kwestia zagrożeń, które mogą spotkać seniorów, bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz zasad funkcjonowania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Podczas debaty każdy będzie miał możliwość wypowiedzenia się na temat swoich spostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa. Poprzez debaty chcemy zachęcić Państwa do dyskusji, wyrażenia swoich poglądów oraz sugestii w kwestii poprawy bezpieczeństwa.

Mieszkańców gminy Łabunie oraz Komarów – Osada zapraszamy już 23 maja 2018 roku na godzinę 11:00 do Domu Kultury w Łabuniach przy ul. ul. Parkowej 9.
Dzień później – 24 maja 2018 roku, do siedziby Gminnego Ośrodka Kultury w Skierbieszowie przy ul. Zielonej w Skierbieszowie o godzinie 11:00 zapraszamy mieszkańców gmin Skierbieszów oraz Sitno.

Serdecznie zapraszamy.