Aktualności

Łęczna: Dostał się do mieszkania byłej partnerki i ze złości pociął jej rzeczy

Data publikacji 17.06.2019

Za zniszczenie mienia odpowie mieszkaniec gm. Łęcznej, który pociął byłej partnerce ubrania, zniszczył rzeczy osobiste oraz uszkodził wyposażenie domu. 30-latek wszedł do mieszkania byłej dziewczyny przez otwarty balkon. Tuż po zdarzeniu został zatrzymany, by ochłonąć w policyjnym areszcie.

Łęczyńscy funkcjonariusze otrzymali informację, że były partner zgłaszającej pod jej nieobecność wszedł do jej domu przez otwarte drzwi balkonowe, a następnie dokonał zniszczenia wyposażenia mieszkania oraz rzeczy osobistych. Na miejscu mundurowi ujawnili porozrzucane i pocięte ubrania i bieliznę, zniszczone kwiatki, obuwie, żarówki oraz poniszczone meble. Kobieta wstępnie oceniła wartość poniesionych strat na kwotę co najmniej 3 tys. złotych.

30-latek został zatrzymany przez łęczyńskich funkcjonariuszy. Rozpytany na okoliczność zdarzenia, przyznał się do winy. Jak oświadczył, po prostu zdenerwował się.

Mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie, wkrótce stanie przed obliczem sądu, grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.

IZ