Kraśnik: Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Kraśnik: Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku

Data publikacji 14.05.2019

Dwa rozbite pojazdy i ranny mężczyzna to efekt wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Ostrów gmina Wilkołaz. Do zdarzenia doszło w momencie, gdy z nieustalonych przyczyn kierujący audi zjechał na przeciwległy pas drogi i uderzył w prawidłowo jadący z przeciwka pojazd. Policjanci z Kraśnika ustalają przyczynę i szczegółowe okoliczności wypadku.

Wczoraj w godzinach porannych dyżurny kraśnickiej jednostki został powiadomiony o wypadku drogowym w miejscowości Ostrów gm. Wilkołaz gdzie jedna osoba została ranna. Na miejsce zdarzenia skierowane zostały służby ratownicze oraz policyjna grupa dochodzeniowo śledcza.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący audi 23 letni mieszkaniec gm. Urzędów z nieustalonych przyczyn, nagle zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącym vw passatem z przyczepką. Oba pojazdy zostały poważnie uszkodzone. Obrażeń ciała doznał kierujący passatem 50 letni mężczyzna, który został przetransportowany do szpitala.

 Policjanci na miejscu zdarzenia przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady, które pozwolą na ustalenie szczegółów zdarzenia. Obaj kierujący byli trzeźwi.

JM