Chełm: Wypadek z udziałem motocyklisty - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Chełm: Wypadek z udziałem motocyklisty

Data publikacji 15.04.2019

Z obrażeniami ciała do szpitala przewieziony został 18-letni motocyklista, który na terenie gm. Dorohusk zderzył się z pojazdem marki Volkswagen Passat. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierujący jednośladem wyprzedzał, gdy kierujący samochodem wykonywał manewr skrętu w lewo. Wszczęte w tej sprawie postępowanie ma na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

Dyżurny chełmskiej komendy otrzymał wczoraj zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem motocyklisty. Do zdarzenia doszło po południu w miejscowości Zalasocze na terenie gminy Dorohusk. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący motocyklem marki Romet, 18-letni mieszkaniec gminy Dorohusk podczas wyprzedzania zderzył się ze skręcającym w lewo samochodem marki Volkswagen Passat. Osobówką kierował 60-letni mieszkaniec Chełma.

W wyniku tego zdarzenia motocyklista z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Kierowca samochodu był trzeźwy. Teraz policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

E.C.

  • rozbite pojazdy
  • rozbite pojazdy
  • rozbite pojazdy