Lublin: Poszukujemy świadków wypadku drogowego - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Lublin: Poszukujemy świadków wypadku drogowego

Data publikacji 12.01.2019

Komenda Miejska Policji w Lublinie prowadzi postępowanie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło w dniu 22 grudnia b.r. w Lublinie. Na skrzyżowaniu ul. Nadbystrzyckiej z ul. Jana Pawła II oraz ul. Janowskiej i ul. Krochmalnej kierująca pojazdem marki Nissan zderzyła się z samochodem marki Volkswagen. Osoby, które były świadkami zdarzenia prosimy o kontakt z Policją pod nr tel.: (81) 535-41-85 lub 112.

Do wypadku drogowego doszło w dniu 22 grudnia ub.r. około godz. 11:40 na skrzyżowaniu ul. Nadbystrzyckiej z ul. Jana Pawła II oraz ul. Janowskiej i ul. Krochmalnej w Lublinie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca pojazdem marki Nissan jadąc ul. Janowską, podczas wykonywania manewru skrętu w lewo w ul. Jana Pawła II zderzyła się z samochodem marki Volkswagen, który poruszał się ul. Nadbystrzycką od strony ul. Zana.

Osoby, które były świadkami zdarzenia proszone są o zgłoszenie się do Wydziału ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Lublinie, pokój nr 150 lub kontakt telefoniczny z prowadzącym postępowanie pod nr tel.: (81) 535-41-85 lub 112.

K.K.