Biała Podl.: Odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Biała Podl.: Odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Data publikacji 11.01.2019

Bialscy kryminalni ujawnili znaczne ilości narkotyków w miejscu zamieszkania 42-latka. Woreczek z marihuaną znajdował się pod szafką kuchenną. Z zabezpieczonych środków można byłoby sporządzić ponad 130 porcji dilerskich tego narkotyku. Wczoraj Prokurator zastosował wobec mężczyzny dozór Policji. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

W minioną środę funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego bialskiej komendy weszli na teren posesji zajmowanej przez 42-letniego mieszkańca miasta. Z informacji policjantów wynikało, że mężczyzna posiadać może środki odurzające. Na miejscu policjanci potwierdzili posiadane informacje. W trakcie przeszukania ujawnili susz roślinny. Wstępne badanie testerem wskazało, iż jest to marihuana. Z zabezpieczonej ilości można by uzyskać ponad 130 porcji dilerskich tego narkotyku. Narkotyki znajdowały się pod szafką kuchenną, ukryte za listwą cokołową. Mężczyzna przyznał, że pochodzą z jego uprawy.

Susz został zabezpieczony, natomiast mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj 42-latek usłyszał zarzuty. Prokuratura Rejonowa w Białej Podlaskiej zastosowała wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

B.S.P.