Świdnik: Trwają poszukiwania zaginionej 26-letniej Kamili Siedleckiej - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Świdnik: Trwają poszukiwania zaginionej 26-letniej Kamili Siedleckiej

Data publikacji 05.12.2018

Pomimo prowadzonych intensywnych działań Policji do chwili obecnej nie odnaleziono zaginionej 26-letniej Kamili Siedleckiej ze Świdnika. Kobieta wyszła z domu 27 listopada br. i od tamtej pory nie powróciła do miejsca zamieszkania, jak również nie nawiązała kontaktu z rodziną. Zwracamy się z prośbą do osób, które mogą mieć informacje na temat jej miejsca pobytu o kontakt z najbliższą jednostką Policji.

W dniu 28 listopada br. rodzina Kamili Siedleckiej zgłosiła na Policję jej zaginięcie. Od tego momentu trwają działania poszukiwawcze za zaginioną. Mundurowi sprawdzają wszystkie informacje oraz sygnały, które uzyskali. M.in. sprawdzane są miejsca, gdzie zaginiona mogłaby przebywać, analizowane są nagrania z monitoringów oraz rozpytywane są osoby, które mogą coś wnieść do sprawy.

Mając na uwadze fakt, że realizowane do chwili obecnej czynności, nie doprowadziły do odnalezienia kobiety, policjanci zwracają się z prośbą o kontakt do osób, które mają jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej. Prosimy o kontakt z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Świdniku pod nr tel. (81) 749-42-10 lub inną najbliższą jednostką Policji.

E.D.