Lubartów: 45-letni sprawca rozboju zatrzymany - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Lubartów: 45-letni sprawca rozboju zatrzymany

Data publikacji 05.11.2018

Policjanci zatrzymali 45-letniego mieszkańca Lubartowa, który chwilę wcześniej dokonał rozboju na swojej byłej partnerce. Ponadto w trakcie kontroli mundurowi ujawnili przy nim woreczek z zawartością amfetaminy. Mężczyzna już usłyszał zarzuty. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w sobotę rano na ul. Cmentarnej w Lubartowie. Do 48 -latki podbiegł mężczyzna, który używając siły fizycznej zerwał kobiecie złoty łańcuszek, a następnie oddalił się w kierunku centrum miasta. Wezwani na miejsce policjanci szybko ujawnili i zatrzymali sprawcę rozboju. Okazał się nim 45-letni mieszkaniec Lubartowa. Agresywny mężczyzna podczas zatrzymania znieważył interweniujących funkcjonariuszy. Ponadto w trakcie kontroli mundurowi ujawnili woreczek z zawartością amfetaminy. Sprawca został doprowadzony do policyjnego aresztu.

45-latek będzie odpowiadał również za znęcanie się nad swoją już byłą partnerką. Za popełnione przestępstwa grozi  mu do 12 lat pozbawienia wolności.

E.S.