Łęczna: Wypadek na DK-82 - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Łęczna: Wypadek na DK-82

Data publikacji 11.10.2018

Łęczyńscy policjanci ustalają szczegóły wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na DK-82 w m. Kolonia Łuszczów. Jak wstępnie ustalili policjanci kierująca samochodem osobowym marki Skoda nie zachowała należytej ostrożności, wypadła z drogi i dachowała. Mundurowi apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do wypadku doszło wczoraj wieczorem po godz. 18:00 na drodze krajowej nr 82 w miejscowości Kolonia Łuszczów, gm. Łęczna. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Skoda, 20-letnia mieszkanka Łęcznej podczas jazdy nie zachowała należytej ostrożności i nie zapanowała nad pojazdem. Z jej relacji wynikało, że jadąc od strony Lublina najechała na gałąź w wyniku czego straciła przyczepność. Następnie odbiła się od przepustu, otarła o drzewo i znak drogowy w wyniku czego samochód osobowy dachował. Kierująca podróżowała sama. W wyniku wypadku z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykonane przez policjantów potwierdziło, że kobieta była trzeźwa.

Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia i apelują do kierowców o bezpieczną i rozważną jazdę. Zanim zdecydujemy się na wykonanie jakiegokolwiek manewru na drodze, upewnijmy się czy taki manewr możemy wykonać bezpiecznie.

M.G.