KWP: Pilnie potrzebna krew dla Michałka !!! Każdy z nas może pomóc! - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

KWP: Pilnie potrzebna krew dla Michałka !!! Każdy z nas może pomóc!

Data publikacji 08.10.2018

Policjanci organizują zbiórki krwi dla 10 letniego Michałka syna naszej koleżanki , policjantki z KMP w Białej Podlaskiej. Gorąco zapraszamy Państwa do uczestnictwa w akcji. Nasz udział w zbiórce jest darem życia dla chłopca .

Jedna z naszych koleżanek - policjantka z Wydziału Kryminalnego KMP w Białej Podlaskiej, usłyszała straszną diagnozę na temat choroby jej 10-letniego syna Michała. Chłopiec ma aplazję szpiku kostnego, czyli jego szpik zupełnie przestał działać. Aby żyć Michał musi przejść przeszczep szpiku kostnego, wobec czego rozpoczęły się poszukiwania dawcy. 

 

 

Michał żyje obecnie dzięki transfuzjom krwi, które odbywają się co drugi dzień. Aby pomóc Michałkowi potrzebne jest nasze wsparcie. Stąd też apel do policjantek i policjantów oraz pracowników Policji garnizonu lubelskiego o udział w zbiórce krwi. Z apelem o wsparcie kierujemy się także do zaprzyjaźnionych służb mundurowych naszego województwa. 

Policjanci w lubelskim garnizonie organizują zbiórki  krwi  dla 10 letniego Michałka.

Najbliższa zbiórka organizowana jest w KMP w Białej Podlaskiej. Akcje przeprowadzone będą w dniach 23 i 25 października pod budynkiem komendy.

Gorąco zapraszamy Państwa do uczestnictwa w akcji. Nasz udział w zbiórce jest darem życia dla chłopca.

R.L.R.