Janów Lub.: Spotkania z dziećmi - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Janów Lub.: Spotkania z dziećmi

Data publikacji 16.08.2018

Janowscy policjanci w ramach akcji „Bezpieczne Wakacje” oraz „Kręci mnie bezpieczeństwo nad…wodą” spotykają się z dziećmi i młodzieżą. Przekazują im informacje dotyczące bezpiecznych zachowań podczas spędzania czasu wolnego. Przypominają zasady poruszania się po drogach, bezpiecznej zabawy nad wodą oraz bezpiecznym zachowaniu w różnych sytuacjach.

   Janowscy policjanci w związku z trwającym okresem wakacyjnym spotykają się z dziećmi i młodzieżą. Jedno z takich spotkań odbyło się wczoraj z dziećmi i młodzieżą uczestnikami obozu w Janowie Lubelskim. W trakcie tych spotkań policjanci przekazują informacje dotyczące bezpiecznych zachowań podczas spędzania czasu wolnego w miejscu i poza miejscem zamieszkania. Przypominają zasady poruszania się po drogach, zasady bezpiecznego zachowania podczas prac polowych. W ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad …wodą” rozmawiają  przede wszystkim o bezpiecznej zabawie nad wodą i kąpielach w miejscach dozwolonych.

    Podczas letniego wypoczynku musimy pamiętać o zasadach bezpieczeństwa. Trzeba umieć mądrze korzystać z różnych atrakcji w taki sposób aby nie wyrządzić krzywdy sobie i innym. Te zasady obowiązują wszystkich i o nich powinniśmy w szczególności pamiętać aby z wakacji mieć dobre i miłe wspomnienia.