Biłgoraj: Chciał ominąć lisa - wjechał w przepust - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Biłgoraj: Chciał ominąć lisa - wjechał w przepust

Data publikacji 10.08.2018

Biłgorajscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło minionej nocy w Luchowie Górnym. Wstępne ustalenia wskazują na to, że 24 letni kierowca BMW chcąc ominąć lisa uderzył w przepust, ogrodzenie posesji, następnie jego pojazd dachował. Kierowca z licznymi obrażeniami przebywa w szpitalu.

     Wczoraj po godzinie 22:00 w miejscowości Luchów Górny doszło do wypadku drogowego. Po przybyciu na miejsce policjanci zastali samochód m-ki BMW leżący na dachu w pasie drogowym z uwięzionym w środku kierowcą. Pomocy mężczyźnie udzielała będąca na miejscu załoga karetki pogotowia i strażacy z OSP Tarnogród.

    Wstępne ustalenia policjantów pracujących na miejscu wypadku wskazują na to, że 24 latek z Biłgoraja, który kierował samochodem m-ki BMW jadąc w stronę Tarnogrodu chcąc uniknąć zderzenia z lisem zaczął gwałtownie hamować.  Stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w betonowy przepust, ogrodzenie posesji, następnie jego samochód dachował. Mężczyzna licznymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Jak ustalili policjanci 24 latek był trzeźwy. Na miejscu wypadku policjanci ujawnili padłego lisa. Obecnie trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

JK