Parczew: W niesprawnej ciężarówce urwało się koło - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Parczew: W niesprawnej ciężarówce urwało się koło

Data publikacji 11.07.2018

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w Kodeńcu, gmina Dębowa Kłoda. W trakcie jazdy w ciężarowym pojeździe marki Man oderwało się koło i pojazd się wywrócił. W pojeździe oprócz kierowcy znajdowała się jeszcze dwójka pasażerów. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Jak ustalili policjanci samochód był niesprawny technicznie.

W poniedziałek po godzinie 18:00 w Kodeńcu doszło do groźnego zdarzenia drogowego. W trakcie jazdy w pojeździe marki Man oderwało się koło, a pojazd wywrócił się na jezdnię. W pojeździe oprócz kierującego podróżowała jeszcze dwójka pasażerów. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Badanie alkomatem jakie przeprowadzili mundurowi wykazało, że kierujący był trzeźwy. Jak ustalili policjanci stan techniczny pojazdu, którym kierował 41–latek pozostawiał wiele do życzenia. Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny ciężarówki.

Mieszkaniec gminy Parczew został ponadto ukarany mandatem karnym za przewożenie osób powyżej liczby określonej w dowodzie rejestracyjnym oraz za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

A.Ł.