Lubartów: Festyn Rodzinny Służb Mundurowych - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Lubartów: Festyn Rodzinny Służb Mundurowych

Data publikacji 03.07.2018

Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Lubartowie wspólnie z Nadleśnictwem Lubartów oraz Zakładową Organizacją Związkową NSZZ w Komendzie Powiatowej PSP w Lubartowie, zorganizowali Festyn Rodzinny Służb Mundurowych. Wśród wielu atrakcji przygotowanych przez organizatorów znalazły się m.in. jazda na kucyku, paintball, malowanie twarzy, kula zorba a także liczne konkursy dla dzieci.

W minioną niedzielę w ośrodku wypoczynkowym CARITAS w Firleju odbył się Festyn Rodzinny Służb Mundurowych. Bawiło się na nim około 400 uczestników. Wśród wielu atrakcji przygotowanych przez organizatorów znalazły się m.in. jazda na kucyku, paintball, malowanie twarzy, kula zorba a także liczne konkursy dla dzieci, w których można było otrzymać atrakcyjne nagrody ufundowane przez darczyńców.

Dla  uczestników festynu przygotowana była też FOTOBUDKA, w której można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. W trakcie spotkania prezentowano sprzęt Policyjny, pojazdy Straży Pożarnej, można było również zobaczyć bardzo ciekawe ekspozycje przygotowane przez Nadleśnictwo Lubartów. Spotkanie to było również okazją do obejrzenia zabytkowych samochodów i motocykli z grupy Motozłaz.

Na festynie pojawili się również żołnierze WOT z 21 Batalionu Lekkiej Piechoty w Lublinie.

Laboratorium Turystyki zapewniło atrakcje kulinarne w postaci pierogów ruskich oraz dań z grilla. Związek Leśników Polskich przygotował dla przybyłych gości pieczonego dzika, który był kulinarnym ukoronowaniem spotkania.

Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Lubartowie dziękuje wszystkim, których życzliwość i wsparcie przyczyniły się zorganizowania tego festynu, przede wszystkim: Fun Sport z Lublina, Jeronimo Martins Biedronka, Pizzerii Piccola, Itallo Pizza, firmom; Drozd, Ryjek, Kabanos, Publimar, Pszczółka, Lubella, Stella PACK, Mleczarnia Michowianka, oraz "Polano" Drewno Kominkowe, a także sklepom spożywczym Topaz i Browarom Lubelskim "Perła".

G.Cz.