Puławy: Kolejne narkotyki zlikwidowane - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Puławy: Kolejne narkotyki zlikwidowane

Data publikacji 14.06.2018

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zabezpieczyli ponad 20 woreczków suszu marihuany. Zatrzymany został 22-latek z Puław, który odpowie za posiadanie oraz udzielanie środków odurzających. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. W stosunku do mężczyzny prokurator zastosował dozór Policji.

    Sprawę związaną z posiadaniem środków odurzających policjanci kryminalni realizowali od kilku dni. Podejrzewali, że 22-letni mieszkaniec Puław może posiadać marihuanę, ale również nią handlować. Wczoraj funkcjonariusze dokonali przeszukania mieszkania puławianina, efektem czego było znalezienie ponad 20 woreczków z suszem marihuany.

   Mężczyzna został zatrzymany. Na podstawie zebranych dowodów, policjanci przedstawili mu zarzuty posiadania oraz udzielania co najmniej kilku osobom środka odurzającego w postaci marihuany. Prokurator z Prokuratury Rejonowej w Puławach zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. Zgodnie z Ustawą o Przeciwdziałaniu Narkomanii grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

E.R.K