Lublin: Po służbie ujął rozbójnika - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Lublin: Po służbie ujął rozbójnika

Data publikacji 13.06.2018

Złodziej w sklepie spożywczym przy ul. Nadbystrzyckiej ukradł słodycze. Gdy kasjerka próbowała go powstrzymać popchnął ją, przewrócił i zaczął uciekać. Będący na wolnym, policjant oddziałów prewencji KWP Lublin ujął uciekiniera i przekazał swoim umundurowanym kolegom. Jak się okazało, 35–letni mieszkaniec Lublina był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Puławach.

       Wczoraj w sklepie spożywczym w Lublinie mężczyzna dokonał kradzieży czekolad i próbował uciekać ze sklepu. Gdy na jego drodze stanęła kasjerka, odepchnął ją i przewrócił. Policjant oddziałów prewencji KWP Lublin będąc już po służbie bez chwili zastanowienia uniemożliwił mu ucieczkę, zatrzymał i przekazał go swoim umundurowanym kolegom. Skradziony towar o wartości 76 zł wrócił do sklepu.

       Złodziejem okazał się 35-letni mieszkaniec Lublina. Dodatkowo okazało się jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Puławach. Za poprzednie kradzieże trafi do zakładu karnego na 4 miesiące. Natomiast za wczorajszą kradzież rozbójniczą grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

DW