Lubartów: Post. Bartosz Ceberak na podium Ekstremalnego Półmaratonu Górskiego

Data publikacji 27.05.2018

II Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Ekstremalnym Półmaratonie Górskim odbyły się w miejscowości Ostre w powiecie żywieckim. Ponad 120 zawodników walczyło o Puchar Komendanta Głównego Policji. Najlepszym zawodnikiem w kategorii mężczyzn do 35 lat okazał się nasz policjant - post. Bartosz Ceberak z lubartowskiej komendy, z kolei w klasyfikacji ogólnej zajął on II miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Zawody zostały zorganizowane przez KWP w Katowicach, KPP w Żywcu, Zarząd Wojewódzki oraz Terenowy NSZZ Policjantów. Były to już II Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Ekstremalnym Półmaratonie Górskim rozegranym o Puchar Komendanta Głównego Policji. Uczestnicyw miniony piątek  mieli do pokonania wymagającą trasę, która prowadziła z Doliny Zimnika poprzez Kościelec, Malinowską Skałę z najwyższym punktem na szczycie góry Skrzyczne.

W kategorii mężczyzn do 35 lat policjant z lubartowskiej komendy był bezkonkurencyjny i stanął na podium. W klasyfikacji ogólnej na ponad 120 uczestników, post. Bartosz Ceberak zajął II miejsce. Od zwycięzcy dzieliło go niecałe 2 minuty. Najlepszym zawodnikom puchary wręczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach mł.insp. Mariusz Krzystyniak.

Serdecznie gratulujemy wyniku i życzymy dalszych sukcesów.