Zamość: W terenie zabudowanym z prędkością powyżej 100 km/h - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Zamość: W terenie zabudowanym z prędkością powyżej 100 km/h

Data publikacji 13.03.2018

W Deszkowicach 32-latek jechał oplem w terenie zabudowanym z prędkością powyżej 100 km/h. Natomiast w Jarosławcu na drodze krajowej nr 74 25-latek w obszarze zabudowanym jadąc 153 km/h, przekroczył dozwoloną prędkość o 103 km/h. Piraci drogowi otrzymali wysokie mandaty oraz punkty karne. Za zbyt szybką jazdę kierowcom zatrzymano również prawo jazdy.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zamojskiej komendy wczoraj patrolując drogi gminy Sułów w miejscowości Deszkowice zauważyli kierującego pojazdem marki Opel, który poruszał się z nadmierną prędkością. Pomiar wskazał, że kierujący w terenie zabudowanym jechał z prędkością powyżej 100 km/h. Kierowca opla, 32-latek z gminy Sułów, z przekroczenie dopuszczalnej prędkości o ponad 50 km/h stracił na 3 miesiące uprawnienia do kierowania pojazdami. 32-letni miłośnik szybkiej jazdy otrzymał również wysoki mandat i punkty karne.

Podzcas minionego weekendu policjanci z zamojskiej drogówki sprawdzając z jaką prędkością poruszają się kierowcy na drodze krajowej nr 74 w miejscowości Jarosławiec zmierzyli prędkość kierowcy pojazdu marki Audi. Okazało się, że 25-latek z gminy Zamość w terenie zabudowanym pędził z prędkością 153 km/h. Za przekroczenie dozwolonej prędkości o 103 km/h mężczyzna otrzymał mandat i punkty karne. Policjanci kierowcy zatrzymali za pokiwtowaniem również prawo jazdy.

D.K-B.