Opole Lub.: Porysował auto, bo był zły na właściciela - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Opole Lub.: Porysował auto, bo był zły na właściciela

Data publikacji 10.01.2018

Opolscy policjanci zatrzymali 36-latka, który odpowie za zniszczenie mienia. Mężczyzna ubiegłej nocy porysował ostrym przedmiotem karoserię forda zaparkowanego na ul. Fabrycznej. Okazało się, że wandal zrobił to ze złości. Ta niecodzienna zemsta zakończyła się zarzutem umyślnego zniszczenia prywatnego mienia i karną odpowiedzialnością dla zatrzymanego mężczyzny.

Policjanci z opolskiej komendy przyjęli zgłoszenie od jednego z mieszkańców Opola Lubelskiego, że zanany mu mężczyzna porysował czymś ostrym karoserię jego samochodu.

Funkcjonariusze natychmiast udali się na miejsce i chwilę później namierzyli sprawcę i go zatrzymali. Okazał się nim 36-letni mieszkaniec Opola Lubelskiego. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Policjanci ustalili, że karoserię porysował, w złości za nieporozumienia z właścicielem auta.

36-latek usłyszał już zarzuty. W trakcie przesłuchania przyznał się do porysowania samochodu i zadeklarował dobrowolne poddanie się karze. Za umyślne zniszczenie prywatnej własności grozi mu do 5 lat więzienia.

E.Ż.