Parczew: Odpowie za kradzież auta i grzejników - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Parczew: Odpowie za kradzież auta i grzejników

Data publikacji 12.08.2017

Kryminalni z Parczewa zatrzymali mężczyznę, który odpowie za kradzież samochodu marki Ford Focus i grzejników z terenów byłej ciastkarni w Parczewie. Mundurowi odzyskali skradzione przemioty. Wczoraj 39 latek usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem. Za popełnione przestępstwo może mu grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

    Do zdarzenia doszło na początku lipca w Parczewie. Z terenu byłej ciastkarni w Parczewie został skradziony Ford Focus. W opuszczonym budynku sprawca zdemontował grzejniki centralnego ogrzewania, łacznie 19 sztuk. Straty na szkodę Skarbu Panstwa zostały oszacowane na blisko 6 tys złotych. Kryminalni ustalili a następnie zatrzymali 39 latka, który stał za kradzieżą.

   Podczas przeszukania jego posesji znaleziono tablice rejestracyjne skradzionego Forda. Jak się okazało mieszkaniec gminny Parczew sprzedał auto. Odzyskano też skradzione grzejniki. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.