Lublin: Kto ich rozpoznaje? - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Lublin: Kto ich rozpoznaje?

Policjanci z VII komisariatu poszukują mężczyzn do sprawy kradzieży mienia w postaci słodyczy i art. chemicznych z jednego z marketów przy ul. Ułanów. Sprawcy wykorzystując chwilową nieuwagę obsługi sklepu ukradli z półek towar o wartości ok. 700 zł. Do sprawy kradzieży poszukujemy mężczyzn widocznych na nagraniu. Osoby, które ich rozpoznają, proszone są o kontakt z dyżurnym VII komisariatu tel.: (81) 535-49-20. Zapewniamy anonimowość.

Do zdarzenia doszło pod koniec marca na terenie marketu przy ul. Ułanów. Sprawcy wykorzystując chwilową nieuwagę obsługi sklepu z półek ukradli słodycze i art. chemiczne. Towar wynieśli w przyniesionych ze sobą plecakach. Właściciel sklepu straty oszacował na kwote ok. 700 zł. Policjanci zabezpieczyli monitoring, który zarejestrował dwóch mężczyzn. Widać na nim jak namawiają się przed sklepem, a następnie pojedynczo do niego wchodzą.

   

Do sprawy kradzieży funkcjonariusze z VII komisariatu policji poszukują mężczyzn widocznych na nagraniu. Osoby, które ich rozpoznają proszone są o kontakt z dyżurnym VII komisariatu tel.: (81) 535-49-20 lub 997. Zapewniamy anonimowość.

K.K.

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.
pobierz film - 25.14 MB