Aktualności

Biłgoraj: Szkoła Podstawowa w Korczowie zwycięzcą w powiatowym turnieju BRD

Data publikacji 21.04.2017

Wczoraj odbył się finał powiatowy Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych. Zwyciężyli uczniowie Szkoły Podstawowej w Korczowie.

Uroczyste otwarcie turnieju poprowadził I zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Biłgoraju  podinspektor Marek Jamroz.

Uczniowie w czteroosobowych drużynach brali udział w konkurencjach z wiedzy teoretycznej i praktycznej min. z udzielenia pierwszej pomocy. Najlepsi okazali się uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Korczowie. Drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 3 w Biłgoraju. Trzecie miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa w Majdanie Starym, a na czwartym miejscu znalazła się Szkoła Podstawowa w Józefowie.

Komendant pochwalił wszystkich uczestników turnieju gratulując im chęci i trudu jaki ponoszą w związku z poszerzeniem wiedzy z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Podinsp. Marek Jamroz podziękował również opiekunom uczniów za poświęcony im czas i przekazaną wiedzę.

Organizatorzy turnieju czyli UKS Moto - Kart "Energetyk", KPP w Biłgoraju i Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej na zakończenie wręczyli zwycięzcom puchary i upominki. Wszyscy uczniowie otrzymali również pamiątkowe dyplomy.

JK