Łuków: Uroczyste pożegnanie z mundurem - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Łuków: Uroczyste pożegnanie z mundurem

Data publikacji 20.04.2017

Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Łukowie odbyło się uroczyste pożegnanie dotychczasowego Komendanta insp. Ryszarda Szklarza, który po blisko 26 latach służby odchodzi na emeryturę. W spotkaniu uczestniczyli m.in Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie insp. Paweł Dobrodziej, Wojewoda Lubelski Przemysław Czarnek, przedstawiciele samorządów, prokuratury oraz policjanci i pracownicy komendy.

Po blisko 26 latach służby Komendant Powiatowy Policji w Łukowie odchodzi na emeryturę. Dzisiaj odbyło się uroczyste pożegnanie insp. Szklarza. W spotkaniu uczestniczyli : Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie insp. Paweł Dobrodziej, Wojewoda Lubelski Przemysław Czarnek, przedstawiciele samorządów, prokuratury oraz policjanci pracownicy komendy.

Podczas pożegnania nie zabrakło emocji. Padło wiele ciepłych słów i podziękowań za lata dobrej, pełnej zaangażowania służby. Insp. Szklarz podziękował wszystkim tym, z którymi miał przyjemność współpracować. Podziękowania złożył także wszystkim samorządowcom za zrozumienie i wsparcie w przezwyciężaniu problemów. Podziękowania i słowa uznania za trud i pracę Komendant przekazał wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom Policji.

W imieniu wszystkich policjantów i pracowników cywilnych jeszcze raz dziękujemy Panu Komendantowi za wspólną służbę i życzymy, aby czas emerytury pozwolił na odkrycie nowych pasji i nieznanych dotąd uroków życia. Życzymy przede wszystkim zdrowia, a także aby emerytura była dla Pana początkiem nowego życia pełnego optymizmu, dystansu i zadowolenia.

MJ.