Policjanci poszukują sprawcy rozboju - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Policjanci poszukują sprawcy rozboju

Data publikacji 21.05.2020

Chełmscy policjanci poszukują sprawcy rozboju na 77-letniej kobiecie. Do zdarzenia tego doszło w Chełmie, kiedy to pokrzywdzona wracała z sanktuarium. Nieznany mężczyzna używając przemocy i groźby skradł z jej torebki pieniądze i uciekł. Policjanci zabezpieczyli monitoring z wizerunkiem prawdopodobnego sprawcy. Ktokolwiek go rozpoznaje, proszony jest o kontakt w tej sprawie.


Do zdarzenia doszło 5 maja przed południem w pobliżu sanktuarium na Górze Chełmskiej. 77-latka wracając z kościoła została zaczepiona przez nieznanego mężczyznę. Sprawca używając przemocy i groźby skradł z jej torebki kilkadziesiąt złotych, po czym uciekł. Na szczęście starsza pani nie odniosła obrażeń.

Policjanci zajmujący się tą sprawą zabezpieczyli nagranie z monitoringu miejskiego na trasie przemieszczania się typowanego sprawcy rozboju, na którym zarejestrowany został jego wizerunek.
 
Osoby, które rozpoznają mężczyznę,  proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Chełmie pod nr tel. 47 813 1210 lub alarmowym 112.

E.C.
  • prawdopodobny sprawca rozboju
  • prawdopodobny sprawca rozboju
  • prawdopodobny sprawca rozboju